2018 Kış Kombinleri

Kış ayının gelmesi ile birlikte modada sert değişimler yaşanmaya başladı. Sizin için modanın nabzını tutmaya devam ediyoruz. Bu sefer rotamız ülke dışına çevrildi. Dünyanın 2018 kış modası ile ilgili tarz değişikliğini sizlerle paylaşacağız.

2018 Kış Kombinlerinde Neler var?

Öncelikle bir kaç senedir karşımıza çıkan nostalji rüzgarı devam ediyor.  Örgülü elbiseler bu kış sıkça karşımıza çıkacak. Sizde kombin tercihlerinde düşünebilirsiniz.

Maksi elbise kombinleri özellikle daha sıcak günlerde sıkça tercih edilecek.  Son yıllarda maksi elbiselerin yerini miniler almış gibi görünse de kadınsı görünümü güçlendiren tarzı ile kışa çok daha uygun gibi görünüyor. 2018 kış koleksiyonlarında bir çok modacı maksi elbiseleri tercih etmişti. Bu kış beklentileri karşılayacak tasarımlar mağazalarda yerini almaya başladı. Eğer maksi elbise tercih etmeyi düşünüyorsanız hala geç kalmış sayılmazsınız.

Ekose elbise modelleri retro modasının ardından her kış karşımıza çıkıyor. Ekose desenlerle etekler, montlar ve elbiseleri bu kışta sıkça göreceğiz. Ekose modası ile ilgili özel bir konu hazırlayacağız. Çok faydalı ipuçları ile daha şık görünmenin yollarını hep birlikte öğreneceğiz.

Mini etek ve tüylü montlara ayrı bir yer açmak istiyorum. Geçen kış çok sık gördüğümüz bu akım belli ki hala devam ediyor. Ünlü modacıların sokak stili ile ilgili tüyolarında buna da yer veriliyor. Özellikle ünlülerin de bu trendi benimseyeceğini düşünüyoruz.

kırmızı elbisenin modası ne zaman geçecek bende merak ediyorum. Şu bir gerçek ki kadını her zaman asil gösteren en özel renklerden biridir. Sokak stili veya önemli davetler hiç fark etmiyor. Her zaman sizi şık gösterebiliyor. Bu kışta vazgeçilmezlerden biri olarak listemizde yerini alıyor.

Şifon elbise modelleri için belli bir dönemi beklemek doğru değil. Her sezon belli bir kitlenin vazgeçmediği sitldir. Ancak bu kış çok daha sık göreceğiz.

Kalem elbise kombinleri genellikle çalışan kadınlara çok daha uygun. Elbette bu trendi takip edebilmek için düzgün bir fiziğe de sahip olmanız gerekiyor. Günlük sokak stillerinde de çok şık bir tercih olabilir.

Kışlık kombinler konusunda yüzeysel olarak anlatılabilecekleri paylaştık. Yakın zamanda yine bu konuyu destekleyecek daha detaylı parçaların yer aldığı kombinleri bulabilirsiniz. Sitemizi takip etmeye devam edin.

En Trend Stiletto Tarzı

yukarıda konu da ilginizi çekebilir. Çok detaylı bir konu hazırladık.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.