İlginç Ayakkabı Modelleri

Farklı giyinmeyi sevenler için markalarda çok fazla seçenek olmuyor. Marjinal giyim tarzı içinde önerilerde bulunmak istiyorum. Özellikle örnek alacağınız bir çok ayakkabı modelini bu konu içerisinde bulabilirsiniz. Oluşturduğum galeri içerisinde belkide giymeye cesaret edemeyeceğiniz çok model göreceksiniz. Ancak çoğunuz galeride gezmekten büyük keyif alacaksınız.

Bazı markalar her zaman için önümüzdeki veya 10 yıl içerisinde trend olmasını beklediği tarzlardan esintiler sunarlar. O dönemlerde çılgınlık diye tabir ettiğimiz modeller ise yakın zamanda hayatımıza girmeye başlar. Bunun örneğini günümüzde bir çok modelde verebiliriz. Ayakkabı konusunda ise durum biraz daha farklı gelişiyor. Ayakkabı trendi çok çabuk değişebiliyor. Kıyafetler konusunda tutucu davranılabilse de genelde ayakkabı konusunda daha cesur davranılabiliyor. Hem ünlülerden hem de defilelerden sizlere ilginç gördüğümüz bazı modelleri paylaşmak istiyoruz.

Konu ile alakalı sizlerde görüşlerinizi konu altında bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca emoji bölümünden beğeni durumunuza göre yorumlayabilirsiniz.  Moda konusunda marjinal düşüncelere sahip kişileri de unutmayacağız.  Yeni konularda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
1
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.