Kendall Jenner – Ev Yapımı Yumurta Beyazı ve Limon Maskesi

Son dönemlerde ünlülerin ev yapımı maske tarifleri çok büyük ilgi görüyor. Dünya genelinde doğallığa dönüş bütün hızıyla devam ediyor. Kimyasal güzelliğin zararlı etkileri farkedilince doğal maskeler, güzellik önerileri ve tarifler büyük ilgi görmeye başladı.

Kendall Jenner dünya genelinde güzelliği ile gündeme oturmuş ünlüler listenin belki de başında yer alıyor. Sadece magazin güzeli ibaresini biz kendisine yakıştırmıyoruz. Doğal bir güzelliği olduğunu aslında bizler gibi sizde kabul edersiniz diye düşünüyoruz. Peki ya Kendall Jenner’ın güzelliğinin sırrı ne? İşte ekibimiz bunu sizin için araştırdı ve çok sık yaptığı doğal yumurta beyazı limon maskesi tarifini detaylı olarak öğrendik.

Kendall Jenner – Ev Yapımı Yumurta Beyazı ve Limon Maskesi Tarifi

Kendall Jenner’ın cildi için yaptığı tarif, yumurta beyazı ve limondan oluşuyor.Aslında çok yaygın olan bu tarifi birde Kendall Jenner tarafından yapılışını paylaşalım. Yumurtanın sarısını beyazından ayırıp köpürene kadar karıştırıyor. Ardından yarım limon suyu ekleyip karıştırıyor. Oluşan maskeyi yüzüne sürüp 30 – 35 dakika sonra duruluyor. Yumurta beyazı gözenekleri küçültürken limon suyu pH seviyelerini dengeleyerek akne oluşumunu önlüyor, İşte sonuçta böylece berrak ve temiz bir cilt ortaya çıkıyor.

İlerleyen dönemlerde diğer bir çok ünlünün güzellik maskelerini kendi yorumlarıyla nasıl çok daha başarılı hale getirdiklerini sizlerle paylaşacağız. Bizi takip ederken aynı zamanda güzel yorumlarınızla katılmayı da unutmayın. Sizin için ilginizi çekebileceğine inandığımız bir konu da paylaşmak istedik. Cameron Diaz Güzellik Sırları konumuzu da bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Yıllara meydan okuyan bir başka ünlüden çok ilgi görecek yöntemler öğrenmiş olacaksınız.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış.